| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 33.00 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 686.53 ₺ + KDV |
| 2 023.84 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 349.22 ₺ + KDV |
| 1 619.06 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.75069 kg |
| Hacim | 0.00206 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | In-Line |
| Inlet Diameter | 26.92mm |
| Overall Length | 121.92mm |
| Price Type | F |
| Primary Application | TOYOTA 675022300071 |
| Length | 119.89mm |
| Outer Diameter | 100.33mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Efficiency Beta 2 | 25micron |