P550702
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
6 250.88 ₺ + KDV
7 501.06 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 122.31 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 250.88 ₺ + KDV |
| | 7 501.06 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 000.71 ₺ + KDV |
| | 6 000.85 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 2.46981 kg |
| Hacim | 0.01314 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |
| Primary Application | JOHN DEERE AT127608 |
| Length | 450mm |
| Outer Diameter | 149.9mm |
| Inner Diameter | 110.2mm |
| Collapse Burst | 10bar |
| Efficiency Beta 200 | 18micron |
| Efficiency Beta 1000 | 23micron |