| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
MACK 1 adet model bulundu | R 686 S |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Family | EBA |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 571.5mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 558.8mm |
| Outer Diameter | 323.22mm |
| Inner Diameter | 212.85mm |