| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 151.81 EUR |
| Ürün Fiyatı | 8 079.04 ₺ + KDV |
| 9 694.85 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 6 463.23 ₺ + KDV |
| 7 755.88 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 3.07308 kg |
| Hacim | 0.01273 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 457.2mm |
| Outer Diameter | 152.4mm |
| Inner Diameter | 86.61mm |
| Collapse Burst | 3.4bar |
| Efficiency Beta 1000 | 50micron |