P553200
YAKIT FİLTRESİ, SU SEPARATÖRÜ ATOM TİPİ
2 027.92 ₺ + KDV
2 433.50 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 39.68 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 027.92 ₺ + KDV |
| | 2 433.50 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 622.34 ₺ + KDV |
| | 1 946.81 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 1.4 kg |
| Hacim | 0.00456 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12, JIS D 1617 |
| Price Type | F |
| Primary Application | KOMATSU 6003114510 |
| Length | 255mm |
| Outer Diameter | 118mm |
| Gasket OD | 111mm |
| Gasket ID | 97.5mm |
| Collapse Burst | 6.9bar |
| Efficiency Beta 75 | 10micron |
| Notes | Not for Marine Applications |
| Bowl Thread | 3 3/4-10 UN |