| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 31.92 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 698.72 ₺ + KDV |
| 2 038.46 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 358.98 ₺ + KDV |
| 1 630.78 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.91626 kg |
| Hacim | 0.0194 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Media Type | Safety |
| Price Type | F |
| Length | 412mm |
| Outer Diameter | 134.6mm |
| Inner Diameter | 94mm |