P550067
YAĞ FİLTRESİ
1 008.85 ₺ + KDV
1 210.62 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 19.74 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 008.85 ₺ + KDV |
| | 1 210.62 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 807.08 ₺ + KDV |
| | 968.50 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.73028 kg |
| Hacim | 0.00191 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Price Type | F |
| Primary Application | MITSUBISHI ME014833 |
| Length | 126mm |
| Outer Diameter | 107mm |
| Gasket OD | 99mm |
| Gasket ID | 88mm |
| Collapse Burst | 6.9bar |
| Efficiency 50% | 16micron |