| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 136.86 EUR |
| Ürün Fiyatı | 7 283.43 ₺ + KDV |
| 8 740.12 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 826.74 ₺ + KDV |
| 6 992.09 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.263 kg |
| Hacim | 0.00431 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 189mm |
| Outer Diameter | 126mm |
| Inner Diameter | 38mm |
| Flange Diameter | 126mm |