P171744
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
3 000.49 ₺ + KDV
3 600.59 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 58.70 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 000.49 ₺ + KDV |
| 3 600.59 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 400.39 ₺ + KDV |
| 2 880.47 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.702 kg |
| Hacim | 0.0016 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 239mm |
| Outer Diameter | 78mm |
| Inner Diameter | 40.4mm |
| Collapse Burst | 20bar |
| Efficiency Beta 1000 | 11micron |















