| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
AUDUREAU 3 adet model bulundu | STARK 7625 STARK 7630 STARK 7640 | |
|
AUTOWRAP 1 adet model bulundu | 1514 | |
|
BARGAM 7 adet model bulundu | GRIMAC 3000 GRIMAC 3500 GRIMAC 3500 L-C GRIMAC 4000 GRIMPEUR 3000 GRIMPEUR 3500 GRIMPEUR 4000 | |
|
BAUMANN 2 adet model bulundu | AS 60 GX 60 | |
|
BITELLI 3 adet model bulundu | BB 630 B BB 632 BB 642 | |
|
COUTAND 1 adet model bulundu | EPANDEUR | |
|
GREGOIRE 2 adet model bulundu | G 84 G 86 | |
|
GROVE 5 adet model bulundu | 50 XT AMZ 40 BXT AMZ 50 XT SM 3884 SM 4688 XT | |
|
KIEFER BOKI 1 adet model bulundu | HY 1252 | |
|
KLUBB 4 adet model bulundu | KT 48 VT 48 VT 48 ET VT 55 | |
|
KRAMER 2 adet model bulundu | 616 SERIE II 616S | |
|
MIRO 2 adet model bulundu | SATURNE 120 SH 150 | |
|
MULTITEL 3 adet model bulundu | SMX 170 SMX 170 K SMX 250 | |
|
NHS 1 adet model bulundu | 960 IE 4 | |
|
PALAZZANI 7 adet model bulundu | TSJ 23 TSJ 25 TSJ 30.1 TSJ 34 TSJ 39 XTJ 32 XTJ 42 | |
|
SCHWING 1 adet model bulundu | P 2020-120/88 | |
|
SMA 1 adet model bulundu | LYNX CF 38 | |
|
TOYOTA 1 adet model bulundu | 7 FBRE 14 | |
|
VERSALIFT 1 adet model bulundu | VT 48 NE |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Primary Application | PALL HC9020FUT4H |
| Length | 113mm |
| Outer Diameter | 46mm |
| Inner Diameter | 25.8mm |
| Collapse Burst | 20bar |
| Series | HPK02, FPK02 |
| Efficiency Beta 1000 | 23micron |