| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 80.49 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 113.59 ₺ + KDV |
| 4 936.31 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 290.88 ₺ + KDV |
| 3 949.06 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 2.58548 kg |
| Hacim | 0.01149 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | CATERPILLAR 1262081 |
| Length | 425mm |
| Outer Diameter | 140mm |
| Inner Diameter | 98mm |
| Efficiency Beta 1000 | 23micron |