| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
AGRIFAC 4 adet model bulundu | CONDOR CONDOR CLEREANCE CONDOR ENDURANCE CONDOR WIDE TRACK PLUS | |
|
ATLAS 2 adet model bulundu | 300.1 AB 804 M | |
|
BRUUNET 1 adet model bulundu | MINI BRUUNETT 678 F | |
|
DANTRUCK 1 adet model bulundu | 9670 DD | |
|
FARMI TRACK 1 adet model bulundu | 575 | |
|
GROVE 4 adet model bulundu | GMK 4070-1 GMK 4074 GMK 4080 GMK 4082 | |
|
HYDREMA 3 adet model bulundu | 922 C 926 C SERIE 2 928 C SERIE 2 | |
|
JARRAF 1 adet model bulundu | ELAGUEUSE | |
|
JCB 2 adet model bulundu | FASTRAC 2170 TM 3103 | |
|
KRUPP 1 adet model bulundu | KMK 4080 | |
|
LIBRA 1 adet model bulundu | CZ 50 | |
|
PEL JOB 5 adet model bulundu | EB 22 EB 36 LS 2000 LS 286 LS 386 | |
|
PIXALL 2 adet model bulundu | BIG JACK MARK 2 BIG JACK OXBO | |
|
ROTTNE 12 adet model bulundu | 2000 2002 5000 750 BLONDIN 780 SNOKEN 810 SNOKEN F 12 F 9 SOLID RAPID RAPID 6W RAPID G SMV RAPID | |
|
SKOGS JAN 4 adet model bulundu | 1088 LT 1088 XL 1490 487 | |
|
TAMROCK 2 adet model bulundu | DC 301 R DHA 300 | |
|
TIMBERJACK 1 adet model bulundu | 470 | |
|
VOLVO 4 adet model bulundu | EB 36 LS 2000 LS 286 LS 386 | |
|
WILLE 1 adet model bulundu | 865 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Primary Application | FAIREY ARLON TXW5CC10 |
| Length | 260mm |
| Outer Diameter | 106mm |
| Inner Diameter | 64mm |
| Collapse Burst | 10bar |
| Efficiency Beta 1000 | 11micron |