P780621
HAVA FİLTRESİ, DIŞ RADIALSEAL
4 257.98 ₺ + KDV
5 109.58 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 80.01 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 257.98 ₺ + KDV |
| | 5 109.58 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 406.38 ₺ + KDV |
| | 4 087.66 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 3.4473 kg |
| Hacim | 0.06697 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | RENAULT VI 5010230916 |
| Length | 543.5mm |
| Outer Diameter | 313.4mm |
| Inner Diameter | 177.6mm |
| Flow Direction | Standard |