| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 43.53 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 224.68 ₺ + KDV |
| 2 669.62 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 779.75 ₺ + KDV |
| 2 135.70 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.40823 kg |
| Hacim | 0.00711 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 501mm |
| Outer Diameter | 108mm |
| Inner Diameter | 88mm |