P775302
HAVA FİLTRESİ, İÇ RADIALSEAL
974.61 ₺ + KDV
1 169.53 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 19.07 EUR |
| Ürün Fiyatı | 974.61 ₺ + KDV |
| 1 169.53 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 779.69 ₺ + KDV |
| 935.63 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.19 kg |
| Hacim | 0.0036 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal |
| Media Type | Safety |
| Length | 337mm |
| Outer Diameter | 94.6mm |
| Inner Diameter | 74.1mm |















