P600975
HAVA FİLTRESİ, İÇ
1 512.78 ₺ + KDV
1 815.34 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 29.65 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 512.78 ₺ + KDV |
| 1 815.34 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 210.22 ₺ + KDV |
| 1 452.26 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.15 kg |
| Hacim | 0.00269 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Family | PSD |
| Type | Safety |
| Style | Obround |
| Media Type | Safety |
| Efficiency | 95% |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 209.3mm |
| Width | 107.3mm |
| Height | 39.6mm |















