P551312
YAKIT FİLTRESİ, ATOM TİPİ
1 002.10 ₺ + KDV
1 202.52 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 18.83 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 002.10 ₺ + KDV |
| | 1 202.52 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 801.68 ₺ + KDV |
| | 962.02 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.68039 kg |
| Hacim | 0.00202 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Price Type | F |
| Primary Application | CATERPILLAR 1R0753 |
| Length | 233mm |
| Outer Diameter | 93mm |
| Gasket OD | 72mm |
| Gasket ID | 62mm |
| Efficiency 99% | 3micron |
| Collapse Burst | 6.9bar |