| Ekipman Markası | Ekipman Modelleri | Detay |
|---|---|---|
|
CATERPILLAR 14 adet model bulundu | 345B 345C 345D 365C 385C 777C 777D 826H 836H 988H 992K 993K D10R D11T |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal |
| Media Type | Safety |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | CATERPILLAR 1063973 |
| Length | 451.2mm |
| Outer Diameter | 230.9mm |
| Inner Diameter | 176.3mm |