P533882
HAVA FİLTRESİ, DIŞ RADIALSEAL
5 182.10 ₺ + KDV
6 218.52 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 101.38 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 182.10 ₺ + KDV |
| 6 218.52 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 145.68 ₺ + KDV |
| 4 974.82 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 4.19 kg |
| Hacim | 0.06434 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | CATERPILLAR 1063969 |
| Length | 447.5mm |
| Outer Diameter | 362.8mm |
| Inner Diameter | 228.1mm |















