P119374
HAVA FİLTRESİ, İÇ
1 286.75 ₺ + KDV
1 544.10 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 25.22 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 286.75 ₺ + KDV |
| 1 544.10 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 029.40 ₺ + KDV |
| 1 235.28 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.782 kg |
| Hacim | 0.0105 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Family | FHG |
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Media Type | Safety |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 330.2mm |
| Outer Diameter | 116.4mm |
| Inner Diameter | 88.3mm |















